המשרד החכם

גיבוי ענן לעסקים

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את המשמעות של גיבוי ענן לעסקים שלהם – אין ספק שהמוצר הזה הפך להיות מבוקש בעשור האחרון ויש לכך הרבה מאוד סיבות:
הסיבה העיקרית שבגללה בעלי העסקים בוחרים לעבור לשירות של גיבוי ענן לעסקים היא בעיקר בגלל שמדובר על שירות שב”זמן אמת” יכול להציל את העסק שלהם, כל המידע שנאסף עם השנים, בין אם מדובר על מידע קריטי יותר או פחות, יהיה מגובה בענן בכל רגע נתון, ברגע שמדובר על שרת ענן, משמע – הכל מאובטח בשרת חיצוני שנמצא אונליין, ולא בתוך מוצר “פיזי” שעלול להישבר, להירס או לאבד בכל רגע נתון.

למה גיבוי ענן לעסקים מתאים לכל העסקים ללא יוצא מן הכלל?

בין אם מדובר על עסק קטן של מכולת ובין אם על קניון ענק או חברת הייטק מצליחה, כל בעל עסק חייב להבין שללא גיבוי ענן הוא פשוט מסכן את כל האינפורמציה והמידע שהוא צריך בחיי היום יום העסקיים..
העסקים שעוד לא עברו לגיבוי ענן יכולים לסכן את עצמם באיבוד של אותו המידע החשוב לעסק שלהם, ותאמינו או לא, ישנם עסקים שלמים אשר לא היו מספיק אחראיים בשביל ליצור לעצמם גיבוי מקיף ואפילו סגרו את הביזנס שלהם בגלל קשיים אשר הצטברו להם לאחר איבוד המידע המבוקש.
לכן, אין מה לחשוב פעמיים וצריך תמיד לחשוב על גיבוי ענן לעסקים בישראל ובעולם כולו.

איך יודעים מה המחיר הטוב ביותר של שירותי גיבוי ענן בחודש?

כמו בכל דבר בחיים ובכל שירות כזה או אחר, לכל גוף או חברה אשר מציעה שירותי גיבוי ענן לעסקים יש מחירים משלה! יש חברות שמציעות מחירים “מופקעים” ויש כאלו שמציעות מחירים “מחשידים”, אבל שורה התחתונה, כאשר זה מגיע אל מחיר חשוב מאוד לבחור חברה שמקפידה מחיר אטרקטיבי, אבל לעולם לא להתפשר על אמינות החברה ועל השירות שהיא מציעה, חברה שתאבד אתכם בתוך קלסרים היא חברה שלבסוף תאבד את המידע שלכם.

האם גיבוי ענן יכול גם הוא להיות מושמד בקונסטלציה כזו או אחרת?

כל עוד התפעול של גיבוי ענן מתבצע בצורה מקצועית, תקינה ואמינה – אין סיבה שמשהו יקרה במהלך הדרך, לכן כאשר אומרים שהבחירה בחברה שמבצעת את הגיבוי היא חשובה מתכוונים לכך בהחלט. שרת vps הוא גם חלק מהשירותים הניתנים כחלק מאותה המסגרת ומאפשר את היכולת.

איך בוחרים את השירות הטוב ביותר?

אם בעבר הייתה בעיה למצוא חברה שמביאה פתרונות מחשוב לעסקים, כיום כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את האינטרנט ולהיחשף למאות שירותים וחברות שיכולים לתת לנו הצעה אטרקטיבית לגיבוי ענן לעסקים, אמנם האופציות מרובות, אבל זה רק לטובה – בעל עסק חכם וסבלני ידאג לשבת ולעשות סקר שוק שלבסוף יקנה לו את האופציה לבצע את הבחירה של החברה בחוכמה.