המשרד החכם

אודות Smart Office – המשרד החכם

אתר Smart-Office (המשרד החכם) הינו אתר חדשני ומיועד למקבלי החלטות בארגון.
להבדיל מאתרי טכנולוגיה המיועדים לאנשים הטכנים ואינו ברור ומובן למי שאינו מהתחום. האתר מספק מידע מרוכז על הטכנולוגיות הנפוצות לשוק העסקי ומכיל מידע שימושי הנדרש להנהלה בטרם רכישת שירות או שדרוג שירות קיים.

רוצים לעבור לענן ולא יודעים מה זה ענן? האם לבחור באופיס 365 או בגוגל? כמה צריך לעלות חיבור האינטרנט למשרד? האם להתקין שרת פיסי או וירטואלי? כיצד לשדרג את אבטחת המידע בארגון מבלי להכנס להוצאות כבדות? תמצאו כאן את התשובות בשפה פשוטה וידידותית, ללא הסברים טכנים מעייפים, מבהילים או מלחיצים.

מערכות המחשוב והתקשורת הן בסיס הפעילות של כל ארגון קטן כגדול, סטארט-אפ או משרד עורכי-דין. כאשר עיקר נכסי הארגון הם בעצם נכסים וירטואלים וחובה להגן עליהם ולנהל סיכונים בצורה חכמה ואפקטיבית עם התאמה לגודל הארגון וסוג המידע. שימוש נכון במערכות הנכונות יכול להבטיח את זמינותו, שלמותו ואבטחתו של המידע.

למעשה מקבל החלטות בארגון, אם זה המנכ”ל, איש הכספים או ה-CTO נדרש לבחור באחת משתי דרכים, הדרך הקלה והנפוצה אשר מבוססת  על מתודולוגיית “לי זה לא יקרה” ואז הבחירה מאוד קלה ואפשר לעבור לאתר דיסני אשר מהווה קו משלים לעולם הפנטסיה, או להבין את המשמעות העסקית של הקריטיות והרגישות בניהול מערכות המידע והתשתיות ובחירה מושכלת בפתרונות הנכונים לעסק.

אתר Smart-Office מציג את האלטרנטיבות המובילות בשוק ומספק כלים ושאלות שמקבל ההחלטות מחוייב לשאול את עצמו בעת קבלת ההחלטות.
אנו מקפידים על הוספת תכנים ועדכון התכנים הקיימים כל הזמן בכדי להבטיח שהמידע ישאר אמין ועדכני תמיד.

השוואה

צור קשר לעמוד אודות

צור קשר לעמוד אודות